ALTIN VİZE

Altın vize de işadamları ve kazançlı bir dayanak elde etmek isteyen yatırımcılar yardımcı olabilir Avrupa Ekonomik Topluluğu Schengen bölgesi boyunca Portekiz 's yeni "altın VISA" fırsatı.

Bir en az € Portekizli bir mülk satın almak için 500.000 ($685,000) basit yatırım ile Avrupa Ekonomik Topluluğu arasında bu pazarlara anında erişim kolaylaştırabilir.

Altın vize özelliği satın almak ve tüm Altın vizebir kez satın almak gerekli yasal ve bürokratik belgeleri tamamlandıktan tamamlamanıza yardımcı olmak için bir tek elden hizmet sunmaktadır.

Tüm özellik türleri nitelemek —konut, ticari, arazi, ( oteller, depolar, fabrikalar, zeytinyağı, şarap, vb) — Altın vize , size geniş seçim hakkı yelpazesinde sunabilir.

Altın vize sahipleri aslında Avrupa Schengen alanı ek herhangi bir vize, gerek kalmadan tüm 26 ülkede erişmelerine izin verir bir Portekiz ikamet izni var ve uzun süreli ikamet Portekiz, düşük ücret, gün ışığı, ucuz kiralar ve direkt uçuşlar günlük önemli Avrupa yerlerde onlarca ülke tadını da çıkarabilirler.

Schengen alanı onların ortak Kenarlıklar ve işlevleri, pasaport ve Göçmenlik kontrolü olmaksızın tek bir ülke uluslararası seyahat amacıyla ortak bir vize politikası ile tek bir ülke olarak işlev görür.

Golden vize bir yıl için de özgün olarak yayımlanan ve daha sonra iki yıl ardışık periyotlar için yenilendi, yatırım faaliyetleri hem de minimum gereksinimleri kalmak koşuluyla Portekiz dönemlerde muhafaza vardır.

Altın vize ikamet yatırımcılar için sunan bizim her şey dahil paket ile bu Ağ Geçidi Avrupaiçin anahtar verebilirsin.

Zaten, Londra'nın Guardian gazetesine göre Portekiz Dışişleri Bakanlığı 356 oturma izni verilen yatırımcılara, 279 Çince, 16 Ruslar, 10 Brezilyalılar ve dokuz Angolans de içeren olduğunu söylüyor.

Bu pazarlara erişim için fırsat özellikle bir avukat yalnız Çin aileler haftada 10 uygulamaları işleme Çin alıcılar için çekici çıkıyor.

Biz Altın vize , tüm süreci sizin için gelen başlamasından tamamlanmasına nezaret ve siz ve şirketiniz ana akım piyasalara teslim Avrupa Ekonomik Topluluğu.

 

Altın vize izni

Altın vize sahipleri aslında herhangi bir ek vize, gerek kalmadan Avrupa Schengen alanına erişimi veren bir Portekiz vize izin var ve uzun süreli ikamet Portekiz'de keyfini çıkarabilirsiniz. Altın vize, başvuru sahibi en az 500.000 € Portekiz'de her türlü gayrimenkul alımı yaptı kanıt olurdu orada ihtiyaçlarını uygulamak için. Golden vize bir yıl için de özgün olarak yayımlanan ve daha sonra iki yıl ardışık periyotlar için yenilendi, yatırım faaliyetleri yanı sıra aşağıdaki en düşük gereksinimleri kalmak koşuluyla Portekiz dönemlerde muhafaza vardır.

Anahtar yarar-in altın vize

 • Esneklik bile uzun süreli ikamet tezkeresi sonra Portekiz dışında ikamet izni verilir. O en az 7 gün içinde ikamet Portekiz ve 14'te her aşağıdaki 2 yıllık dönemin ilk yıl harcıyor, bir yatırımcı Portekiz ikamet sahip olabilir. Olasılık daimi ikamet yıl 5 ve milliyet sonra bir yıl sonra.
 • Schengen ülkelerive Avrupa Birliği içinde seyahat için ücretsiz. Altın vize sahipleri artık Avrupa'ya seyahat için vize için geçerli değildir.
 • Başvuru sahibi aile üyeleri de verilen bir Portekizce izni olan aile birleşimi vizesi için geçerli olabilir. Bu aileler, eğitim, seyahat ve serbestçe tüm Avrupa Birliği'nde çalışmak izin verir.
 • Portekizce vatandaşlığıiçin başvuru hakkına sahiptir. Resmi bir ikametgâh tahsisi 6 yıl sonra başvuru sahibi bir Portekizce pasaporttalep edebilirsiniz.
 • Eğitim, sosyal yardım ve tıbbi Portekiz'de ücretsizdir.
 • Bir Portekizce oturma izniile başka bir Avrupa ülkesinde ikamet gelecekteki herhangi bir uygulamaları daha kolay olacak.

Portekiz - yeni bir yaşam tarzı içinde yatırım

Portekiz Avrupa para sistemi, Avrupa tek para birimi kullanarak 26 yaş ve Formlar parçası için Avrupa Birliği'nin bir üyesi olmuştur. 2010 yılında, Avrupa Tüketici Choice Awards Lizbon (ülkenin başkenti) "En iyi hedef 2010" olarak dekor ve 2011 yılında bu dünya çapında kaliteli yaşam anket 2011 tarafından dünyanın en iyi yaşam kalitesi, 42 şehirlerinden biri seçildi. Portekiz da bir açık ve şeffaf vergi kuralları vardır ve ikamet elde etmek için imkanlar sunmaktadır çünkü bir ev satın almak için en iyi ülkenin, yabancı yatırımcılara cazip yeni yasal hükümleri kapsamında izin verir.  Biz Altın vize de size bir karar vermenize yardımcı olmak için tüm ilgili konularda resmi kuruluşlar tarafından üretilen güncel ve güvenilir bilgi vermek istiyoruz.

 

Mülk satın şartları altın vize başvurusu için

Altın vize ulaşmak için bir mülk satın aşağıdaki koşullarda yapılabilir:

 • Başvuru bir özellik (veya özellikleri) yatırım gerekiyor 500.000 € toplamı veya daha fazla vardır.
 • Ortak mülkiyet için her ortak sahibi eşit veya 500.000 € yukarıdaki emlak yatırım gerekir.
 • Emre ile anlaşma, bir depozito eşit veya daha ileri 500.000 € tabi satın alabilirsiniz.
 • Özelliği de finansal kiralama veya ticari, için kullanılabilir turistik ve tarımsal amaçlı.
 • Alıcı satın almak için ilk 500.000 € ön ödeme olarak düzelen sağlanan finansman için uygulayabilirsiniz.

Bir mülk satın anda ikamet izni başvurusu sunulur ve oturma izni verilen tarihten itibaren beş yıl en az süre için muhafaza edilmelidir bırakmış olmalı. Alınan özellikleri herhangi bir ücret veya ipotek ücretsiz olmalıdır.

Detayları

Eğer herhangi bir bilgi için
lütfen bizi arayın,

+44 203 808 5528

Özel Bilgi

Sana bugün ne hakkında bilgi vereceğim?